مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی

/مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی
مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی۱۴۰۰/۱/۲۷ ۷:۵۶:۴۰

۱. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی

فقط کافیست درخواست خود را از مشاوره ی خانوادهفقط کافیست درخواست خود را از مشاوره ی خانواده ، حقوقی، تربیتی، تحصیلی، شغلی، کودک و نوجوان، ازدواج و همراه با انواع بیمه نامه های درمانی و بیمه تکمیلی و بیمه بیکاری  و غیره با مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی در میان بگذارید تا بیمه می شوید.، حقوقی، تربیتی، تحصیلی، شغلی، کودک و نوجوان، ازدواج و همراه با انواع بیمه نامه های درمانی و بیمه تکمیلی و بیمه بیکاری  و غیره با مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی در میان بگذارید تا بیمه می شوید.

********

 نمایندگی ۷۱۶۶ بیمه سامان 

[fsn_row row_width=”container” row_style=”light” background_repeat=”repeat” background_position=”left top” background_attachment=”scroll” background_size=”auto” background_image_xs=”show”][fsn_column width=”12″][fsn_text]

مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص برای جسم و روح شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص برای جسم و روح شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص برای جسم و روح شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص برای جسم و روح شماست.

درخواست

۲. درخواست

ما در مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی طیف گسترده‌ای از کیفیت و نو آوری را با آموزش و فعالیت‌های خارج از برنامه های درسی ارائه می دهیم.

مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزشانجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار

درخواست

۳. بررسی دوره

منتظر دورهای تربیت مربی کودکان، فرزندپروری و ارتباطات مؤثر در خانواده باشید.

آموزش تفکر به کودکان و فرستادن پیام در فرستنده و گیرنده اصولی دارد که باید در مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی آموخت.

******

هر لجبازی در کودکان راهکاری دارد که  مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شما آن را آموزش می دهد.

******

هر دردی درمانی دارد در مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شما

******

هر خطری می تواند در کمین باشد اما در مرکز آموزش انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص تان بیمه اید

درخواست

۴. موفقیت

داشتن تخصص امروزه لازم است اما کافی است مهارت را در کنار آن با یک مهندسی عالی قرار دهید تا موفقیت را لمس کنید.

انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست. انجمن تعلیم و تربیت اسلامی یار متخصص شماست.

ارسال درخواست !

عضویت بیش از ۵۰۰ متخصص علوم تربیتی و روانشناسی از افتخارات ماست

با برگزاری بیش از ۳۰۰  کارگاه آموزشی و ارائه ی خدمات مشاوره ای و حمایتی
در انجمن تعلیم و تربیت اسلامی، بهترین‌ها رو برای خودتان رقم بزنید.

متخصصین مرکز

“از بنیان گذاران انجمن اولیا و مربیان، کارشناس رسمی رادیو و تلویزیون.”


“تجربه ۳۰ ساله در دانشگاه های سراسری تهران و پژوهشکده آموزش و پرورش.”


دکتر بهناز مرجانی, مدرس دانشگاه
“نخبه جوان علمی کشور. مؤسس و بنیانگذار انجمن تعلیم و تربیت ایران. مدیر مسئول انتشارات تحکیم خانواده و ماهنامه سایس من.”


دکتر یاسر اصلانی, متخصص تربیت اسلامی

Toggle Sliding Bar Area